لوازم یدکی آئودی
پست شده در لوازم یدکی آئودی

لوازم یدکی آئودی

لوازم یدکی آئودی

آئودی یک سازنده اتومبیل آلمانی عضو مجموعه فولکس واگن میباشد که خودروهای گران‌قیمت را پباده سازی و ساخت و به‌ بازار توزیع می‌نماید. وسایل‌نقلیه با مارک آئودی در 9 کارگاه در سراسر عالم ساخت‌و‌ساز می شوند.

پیشینه این مجموعه بغرنج میباشد و به اوایل قرن بیستم بازمی‌خواهد شد. کمپانی‌های اول(هورچ و آئودیورک) می باشند که بوسیله مهندس آگوست هورچ(August Horch) احداث گردیده‌اند و دو تولید کننده دیگر(DKW و Wanderer) که در سال 1932 به بنیاد اتحادیه اتومبیل پیوستند. کمپانی خودرو سازی Wanderer در صدر در سال 1885 تأسیس شد و بعداً به شعبه ای از آئودی AG تبدیل شد. مورد نیاز به‌بیان میباشد که نهاد آئودی در اینگولشتات، آلمان میباشد.

لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی

به قرائت این نوشته‌علمی ادامه دهید تا بدانید آیا می توانید به خودروهای آئودی پشت گرمی نمائید یا این که نه. آئودی طیف بزرگ‌ای از اتومبیل‌ها را ارائه می دهد، از Audi A1 هاچ‌بک خرد گرفته تا Audi Q7 با اندازه 4*4 و هم‌خانواده‌های اسپرت آن، SQ7 و هیبریدی دیزلی، Q7 e-Tron و در‌این فی مابین فروشندگان بزرگی مانند A3 و A4 نیز حضور دارا‌هستند.

لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی

آئودی وسایل‌نقلیه خویش را در چند کارگاه در سراسر عالم ایجاد می‌نماید، اگرچه اکثری از زیرمجموعه‌ها مانند موتور و گیربکس‌ در بقیه کارگاه‌های مجموعه فولکس واگن ایجاد میشوند.

لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی

دو سوله مونتاژ اساسی آئودی عبارتند از:
اینگلشتات(Ingolstadt) ، بهره‌برداری گردیده به وسیله Auto Union در سال 1964، مشتمل بر(A3 ، A4 ، A5 ، Q5)
نکرسلم(Neckarsulm) ، نتایج NSU در سال 1969، مشمول(A4 ، A6 ، A7 ، A8 ، R8 و همگی گونه های RS)
در فارغ آلمان، آئودی وسایل نقلیه را در کارگاه‌های ذیل ساخت و ساز می‌نماید:
اورنگ‌آباد(Aurangabad) ، هند، از سال 2006
براتیسلاوا(Bratislava) ، اسلواکی، با همیاری فولکس واگن، سئات(SEAT) ، اشکودا(Skoda) و پورشه(Porsche) ، مشتمل بر(Q7)

لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی


بروکسل(Brussels) ، بلژیک، کمپانی فولکس واگن در سال 2007، دربرگیرنده(A1)
چانگچون(Changchun) ، چین، از سال 1995 تا به امروز
گیور(Gyor) ، مجارستان، مشمول(TT و برخی از گونه های A3)
جاکارتا(Jakarta) ، اندونزی، از سال 2011 تا به امروز
مارتورل(Martorell) ، اسپانیا، با همیاری سئات(SEAT) و فولکس واگن، دربرگیرنده(Q3)
سان‌خوزه چیپا(San José) ، مکزیک، دربرگیرنده(نسل دوم Q5)

لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی

آیا خودروهای آئودی حقیقتا قابل‌پشت گرمی میباشند یا این که محبوبیت مارک و آوازه آنها سبب ساز جلب اتکا شده است؟ می بایست خاطر نشان نمود که کلیه ساله، تحقیق خودرو بوسیله بعضی کارشناسان اجرا می گیرد و ده‌ها هزار نفر از عده ای که خودرو فردی دارا‌هستند، درخصوص ماشین فعلی خویش و اینکه چقدر قابل‌اتکا میباشد، توضیح میدهند. به‌دنبال نوشته ی علمی با دقت به خصوصیت‌ها و مزایای خودروهای آئودی می‌قدرت به نتیجه ها نسبتا دقیقی در‌این ارتباط دست یافت. آئودی یکی برگزیدگان و قابل‌اعتقادوباور‌ترین برندهای خودرو میباشد که از انتخابش منصرف نخواهید شد


آئودی‌ها تحت عنوان خودروهای پریمیوم به‌ بازار عرضه می شوند، براین اساس مکان تعجب وجود ندارد که بدانید ارزش بسیار بالایی نیز در بازار مهم دارا‌هستند. حتی ارزان‌ترین خودرو آئودی، آئودی A1، بیشتراز 15 هزار پوند ارزش دارااست، در‌حالی‌که طرح دوستداشتنی آئودی A3 با قیمتی بیش تر از 20 هزار پوند آغاز میگردد. مورد نیاز به‌بیان میباشد خودروی اسپرت آئودی R8 با قیمتی بالغ بر 150 هزار پوند به‌فروش میرسد.

لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی

اکثر زمان ها وجود آپشن‌های مازاد میباشد که در‌واقع بها‌ آئودی را بالا می‎پیروزی. در پی بخوانید تا بیشتر متوجه گردید که چرا یک خودروی آئودی ممکن میباشد وسیله نقلیه قابل قبولی برای شما باشد.


وقتی‌که در‌درحال حاضر جستجوی وسیله‌نقلیه جدیدی برای خویش میباشید، ضروری میباشد که مطمئن‌ترین برندهای مورد نیاز را نظارت نمائید. وسایل‌نقلیه قابل اعتقاد‌خیس به معنای خطاها کمتر در آجل، امتیازات ایمنی فراتر و سبک‌هایی میباشد که می توانید به آن ها بیشتر متکی بودن نمایید. گزارش‌های امکان‌اعتقادوباور خودروها را مرور فرمائید و دقت داشته باشید که آئودی در ابتدا این نمودارها جای دارد.

لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی

آئودی در سال 2018، چهارمی مارک دارای اعتبار بوده و امتیاز 68 از 100 امتیاز را به‌دست آورد. خبر بهتر این میباشد که آئودی مدتی این استاندارد بالا را نگهداری کرده‌میباشد و امتیاز سال 2018 موازی با جايگاه 2017 آن بوده‌میباشد. آئودی به‌تیتر یک مارک گران‌قیمت شناخته‌ شده است که فناوری با کیفیت بالا را به‌بازار عرضه می دارد.


بیان کردیم که آئودی یک مارک گران‌قیمت میباشد، به‌ این معنا که این مجموعه فضای داخلی خودرو را به‌شکل مجلل، ریلکس، و قشنگ پباده سازی می‌نماید. به‌ویژه سبک‌های سدان آئودی از پباده سازی داخلی بی آلایش و زیبایی منتفع می باشند.

لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی

بایستی افزود که پباده سازی فضای داخلی آئودی جادارتر از آن میباشد که در نصیب بیرونی آن بتوان روءیت کرد و در بیشتر سبک‌ها تا پنج مسافر در آن مکان می گیرند. رانندگان قد‌رفیعتر از صندلی راننده جادار آئودی و راحتی قرارگیری پاهای خویش به‌روی پدال گاز تماماً راضی می‌باشند. کل سدان‌های آئودی دارنده صندلی‌های داخلی چرمی می باشند.

وسایل‌نقلیه برای رانندگی در شب بسیار ایده‌آل می باشند. شما هیچ زمان شم نمی کنید که نوری خشن جلوی مشاهده کرد شما‌را گرفته یا این که در سعی برای دیدن چیزی در ظلمات نخواهید بود. در غایت، رانندگان از فضای داخلی آهسته این خودروهای گران‌قیمت اسپرت بسیار سپاس می‌نمایند.

لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی

به طور تقریبً می توانید در هر نوع جاده‌ای با آن رانندگی نمایید، جنبش شما بی وقفه و آهسته خواهد بود. باتوجه به‌ فضای داخلی باورنکردنی، همه سبک‌های آئودی برای اشخاصی که در‌پی یک وسیله‌نقلیه شل و با پباده سازی چهار درب میباشند، بسیار مطلوب می‌باشند.

لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی

امکان‌یقین و راحتی یک اصل اصلی در خرید خودرو میباشد. خودروهای آئودی امکان‌حمل استثنایی بر پایه ی با فضای داخلی خوبشان دارا‌هستند. با داشتن یک خودروی آئودی به‌راحتی می توانید پیچ‌های مشقت بار را در اختیار گرفتن نمائید و در هر مدلی از آن شم زبردستی در‌ حین رانندگی خواهید کرد. درصورتی که بزرگ راه طویلی پیش رو دارید، نگران جنبش و عجله خودرو نباشید.

خودروهای آئودی مجهز به موتور توانا میباشند و به‌شما این قابلیت و امکان را می دهند تا با هر سرعتی شل در هر بزرگراهی جنبش نمایید. بعضا از سبک‌های اسپرت تنها در چهار ثانیه میتوانند شمارا از سرعت صفر به شصت برسانند. برای رانندگانی که در بخشها زمستانی یا این که یخ‌بندان معاش می‌نمایند، جایگزینی برای آئودی نیست. هندلینگ باورنکردنی که به وسیله سیستم کواترو(Quattro) از روی اختیار ارائه شده است، میتواند هر سبک آئودی را به‌طور فوق‌العاده با اشکال دور و بر‌ها، درایورها و هدف ها تطبیق دهد.

لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی

بیایید سرگرمی‌های میان‌جاده‌ای را فراموش نکنیم! یک ماشین عالی با سرگرمی و موسیقی شما مخلوط شود. خودروهای آئودی در این مورد ناکامی ناپذیرند. در اکثر سبک‌ها، پریز برق داخلی شما‌را قوی می‌سازد تا هر فرصت که بخواهید، دستگاه خویش را شارژ نمائید. علاوه‌بر دسترسی معمول رادیویی که با این خودروها خواهید داشت، می توانید سی‌دی نیز پخش فرمایید یا این که آی‌فون وصل نمایید و از روش یک سیستم صوتی با تلاش بالا و دست‌کم 10 بلندگو از آوا لذت ببرید.

ما گران‌قیمت‌ترین خودرو را از‌ حیث، قابلیت و امکان‌اعتقاد و باور، هندلینگ و سرگرمی زیر‌پوشش قرار داده‌ایم. ایمنی وسیله‌نقلیه همینطور می بایست در لیست استانداردهایش، حق تقدم مهم داشته باشد. هر سبک آئودی مجهز به خصوصیت‌های ایمنی بلندتر مانند سنسور عکس العمل جلو، احساس‌گر عقب، دوربین امان، چراغ‌های مه‌شکن و … میباشد که به‌تحقیق بر نقاط‌کور می پردازد و یاری می‌نماید متناسب با حالت و سرعت تکان نمایید.

لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی

ولی، خصوصیت‌های ایمنی بسته به سبک آئودی که شما تعیین میکنید، مختلف خواهدبود، ولی مطمئن باشید هر آئودی امنیت مورد نیاز را به‌ شما ارائه می دهد.

لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی

از دید ایمنی و مرتبه‌بندی در تصادف، آئودی نمره بسیار خیر داراست. آئودی A3 حتی گزینش بلندتر ایمنی 2017 IIHS را اخذ کرد. در صورتی به‌دنبال یک وسیله‌نقلیه فوق‌العاده ایمن می‌باشید که از شایسته ترین سیستم‌ها به کار گیری نماید، دیگر کاوش نکنید، آئودی شایسته ترین گزینش ممکن میباشد.

ما در اینجا تنها راجع به یک سبک حرف نمی‌کنیم. در حالتی که در پی وسیله‌نقلیه آئودی می باشید، آیتم‌های کبیر‌ای از سبک‌ها و مدل‌ها برای گزینش دارید. در صورتیکه میخواهید سرتان را با خاطر ریلکس بچرخانید و در عین‌درحال حاضر با سرعت جنبش فرمائید، تلاش RS 7 را نظارت فرمایید، یا این که S4 فرز و اسپرت را تجربیات نمایید. در حالتی‌که تجملات مورد متبوع شما میباشد، پیرو خیره‌کنندگی چیزی جز A8 نباشید

لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی

بخش اعظمی از عموم از شیوه جابه‌جایی دکمه‌های نو و سیستم‌های دستور در یک ماشین نو نگران می باشند. آئودی فناوری درایور خویش را در ذهن مخاطب پباده سازی می‌نماید. شما عملکرد نخواهید کرد که هنگام تکان بر داشبورد آئودی چیزی را فشار دهید. این‌سیرتکامل میباشد که‌این مارک به ارائه فناوری توسعه یافته و راحت برای به کار گیری خویش افتخار می‌نماید. در شکل نیاز به رمزگشایی لامپ‌های هشداردهنده که در کاغذ اکران درایور شما ظواهر میشوند، مایحتاج میباشد که راهنمای اثر گذار آن را رسیدگی فرمائید.

برخی از اشخاص ممکن میباشد با بها بعضی از سبک‌های آئودی مخالف باشند. ولی سبک‌هایی مانند A3 و A4 در یک نقطه قیمتی بسیار رقابتی بها استثنایی ارائه میدهند. درنظر داشته باشید این یک مارک گران‌قیمت میباشد که فناوری، همت و ایمنی با کیفیت خوب را در سراسر خط ایجاد وسایل‌نقلیه خویش ارائه میدهد.

لوازم یدکی آئودی
لوازم یدکی آئودی

در صورتیکه بدانید هزینه یک خودرو آئودی نسبتاًً بالاتر از محدوده راحتی شما وجود ندارد، خرید آن را مطلقا مدنظر قرارمی‌دهید. وقتی‌که شما مهیا خرید وسیله‌نقلیه نو خویش می باشید، با یکی‌از متخصصان در موضوع مارک آئودی در تماس باشید، آن ها میتوانند در قضیه خرید آئودی به‌شما یاری شایانی نمایند.

منو

09194259957