لوازم یدکی دوو سیلو
پست شده در موتور و پیشران سیستم انتقال قدرت لوازم یدکی دوو سیلو

لوازم یدکی دوو سیلو

لوازم یدکی دوو سیلو

لوازم یدکی دوو سیلو
لوازم یدکی دوو سیلو

از میانه ده سال ۷۰ تا سال ۸۳ خورشیدی مدام یک سدان قشنگ از برندی نه‌چندان شناخته گردیده در دنیا در بازار کشور ایران عرض‌اندام میکرد. دوو سیلو محصولی بود که در حقیقت چیزی بالاتر از صورت‌لیفت خودرو دوستداشتنی وارد شده یعنی دوو ریسر به شمار نمی‌رفت ولی در فعالیت به انگیزه محدودیت‌های بازار آن زمان و نبود تنوع، یک مال نو و دیدنی به شمار میرفت.

لوازم یدکی دوو سیلو
لوازم یدکی دوو سیلو

اینک بعداز سپری شد سال‌ها از ساخت‌و‌ساز واپسین دستگاه‌ از این سدان خوشگل به سراغ مزایا و محاسن دوو سیلو دوست داستنی رفته‌ایم تا بها خرید آن را در قبال مورد‌ای صفر کیلومتر زیرا پراید تحقیق کنیم. بنابراین مزیت‌ها و برتری‌های این خودرو به طور خلاصه و فهرست‌وار در‌پی خواهد آمد.

کلیک کنید=> لیست قیمت لوازم یدکی دوو سیلو

لوازم یدکی دوو سیلو
لوازم یدکی دوو سیلو


قابل انعطاف
هنگامی غربیلک دستور خوش‌دست سیلو مجهز به امداد هیدرولیکی را حتی امروز که گونه های دستور‌های برقی در اکثری از خودروهای چینی بازار نیز مشهود است بچرخانید، نرمی آن را ستودنی خواهید شمرد.

لوازم یدکی دوو سیلو
لوازم یدکی دوو سیلو

موردی که در زمان عرضه به یک مثل تبدیل گردیده بود و اکثری معتقد بودند این امر را حتی با یک انگشت نیز می‌قدرت چرخاند. این مسئله مخصوصا در طی پارک خودرو به شدت در قبال رقبایی زیرا پژو ۴۰۵ و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در آن زمان و پراید مدرن به دیده میاید.

لوازم یدکی دوو سیلو
لوازم یدکی دوو سیلو

صندوق جادار

هنگامی دکمه مفتوح کردن صندوق را از روی داشبورد خودرو بفشارید و در صندوق عقب بالا برود، از فضای بزرگی که پیش رویتان قرار گرفته شگفت‌زده خواهید شد. براین اساس می‌اقتدار روی سیلو برخلاف پراید برای سفرهای تعدادی روزه نیز اکانت گشوده کرد و تعدادی چمدان داخل صندوق عقب‌اش مکان بخشید. فضایی که هم در عمق و هم در طول شایان توجه میباشد.

لوازم یدکی دوو سیلو
لوازم یدکی دوو سیلو

کلاچ نرمی که بسیار ذیل آزاد می‌گردد
شاید با تلاوت این عبارت ذیل لب زمزمه نمایید: «منظورتان چیست؟»، اندکی شکیبایی نمائید. برایتان میگوییم. رانندگی با سیلو اکنون و هوای صد در صد اسپرتی ندارد و این خودرو بیشتر یک سدان معدود‌استهلاک خانوادگی میباشد تا محصولی داغ و هیجان‌انگیز مانند میتسوبیشی لنسر.

لوازم یدکی دوو سیلو
لوازم یدکی دوو سیلو

البته زمانی با آن رانندگی می‌نماید یک قابلیت و امکان حسابی در نظرتان جلوه می‌نماید و آن هم زیر آزاد شدن پدال کلاچ، تضارب زودتر دنده و شتابگیری سریعتر در قیاس با خودروهای فرانسوی مرسوم در بازار کشور ایران میباشد.

به همین عامل سیلو چنانچه سرحال باشد در کورس‌های اول برای رقبای بزرگتر شاخ و کتف می کشد و کمبود وسعت موتور آن نسبت به خانواده پژو ۴۰۵ دست‌کم در شتابگیری‌های اول چندان به دیده نمی‌آید. با بالا آوردن پدال کلاچ سیلو مثل تیری که از چله کمان رها گردیده خیلی زود عجله میگیرد.

لوازم یدکی دوو سیلو
لوازم یدکی دوو سیلو

مصرف سوخت

اعتقاد و باور نمایید پیشرانه ۱.۵ لیتری ۷۵ اسب‌بخاری و ۸ سوپاپه دوو سیلو همچنان در صورتی‌که نقص بدون شوخی نداشته باشد در قبال خودرویی زیرا پراید یا این که حتی تیبا معدود‌مصرف‌خیس میباشد و در موقعیت امروز بها بنزین حسابی به اعطا کرد جیب راننده میرسد. پس مطمئن باشید در شرایطی که یک دوو سیلو بخرید و آن را با به کار گیری از قطعات مهم اوورهال نمایید، مالک یک سدان بلندمرتبه‌خیس و نادر‌مصرف‌خیس و حتی شاید معدود‌استهلاک‌خیس از پراید‌ گردیده‌اید.

لوازم یدکی دوو سیلو
لوازم یدکی دوو سیلو

سیلو در قضیه ایمنی خصوصا امروز که سیستم‌های ایمنی فعال و غیرفعال و کارکرد آن‌ها در خودرو بسیار عوض شده سخن چندانی برای اعلام کردن ندارد ولی هنوز هم از خودروهای صفر کیلومتر هم‌منزلت راز میباشد. این خودرو با دماغه کشیده‌خیس، صندوق بزرگتر و سفت‌خیس، تحدب بدنه و ورق قطور‌خیس در قیاس با محصولی زیرا پراید حتی با وجود ایربگ و ABS در‌این خودرو برتری داراست.

لوازم یدکی دوو سیلو
لوازم یدکی دوو سیلو

شیشه برقی دوو سیلو

شاید امروز خنده‌دار به حیث رسد البته آن وقتی که دوو سیلو عرضه میشد، داشتن ۴ دکمه شیشه بالا بر برقی لامپ‌دار برای خودرویی در منزلت ۴۰۵ بسیار دیدنی بود. موضوعی که در سیلو و سمند به چشم می خورد و در ۴۰۵ و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ چشم نمی شد. همین درحال حاضر نیز در قیاس با پراید و تیبا این زمینه یک مزیت به شمار می‌رود. درخصوص لامپ‌ها هم می بایست بگوییم که از جمله دکمه‌های شیشه آسانسور در خودروی مقام بالاتری زیرا مزدا ۳۲۳ مجهز به لامپ نبودند.

لوازم یدکی جلوبندی دوو سیلو

زیربندی و جلوبندی این خودرو به ادعای اکثری از تعمیرکاران نسبت به خودروهای فرانسوی دوام بیشتری دارااست و با یک تعمیر اصلی و بده بستان قطعات نقص‌‌دار با مثال‌های اساسی می‌قدرت حتی گاه تا ۵ سال نیز فارغ از فساد از آن استفاده کرد.

لوازم یدکی دوو سیلو
لوازم یدکی دوو سیلو

در برگیرندگی صندلی‌ها
صندلی‌های سیلو شاید در قیاس با ۴۰۵ و سمند راحتی کمتر داشته باشند البته در مقایسه با پراید و تیبا ریلکس‌خیس می‌باشند و حین عبور از پیچ‌ها دربرگیرندگی بهتری دارا‌هستند و از تن سرنشین حین ورود به پیچ‌ها نگهداری بهتری به کار میاورد. دربرگیرندگی این صندلی‌ها بی‌شک وتردید نسبت به پژو ۲۰۶ نیز رفیعتر میباشد و حتی شاید از سمند و ۴۰۵ در پیچ‌ها عالی باشد.

شیوه بده بستان دنده عقب
در سیلو برای اینکه دنده عقب را گزینش نمایید بایستی یک شستی نصب گردیده روی اهرم دنده را به سمت بالا بفشارید و آن را مکان دنده یک جا بزنید. اینگونه ترفندی در واقعیت در راستای کاستن از وزن باکس دنده و تسهیل ردوبدل دنده یک به عقب انجام یافته و یکی‌از ظرایف مهندسی در‌این خودرو به شمار می‌رود.

لوازم یدکی دوو سیلو
لوازم یدکی دوو سیلو

سیستم تعلیق قابل انعطاف

تعلیق خودروهای ایجاد کرد شرکت دوو تماما از سیستم مک‌فرسون در جلو و یک‌سری جناغی در عقب منفعت میبرند و به انگیزه به کارگیری از یاری فنرهای بسیار قابل انعطاف (مخصوصا در مقایسه با تولیدات خانواده پژو ۴۰۵) و مسافت محوری کشیده، سواری بسیار قابل انعطاف و راحتی را برای سرنشینان به ارمغان میاورد. معمولا افرادی که سواری با این خودرو را تجربیات می‌نمایند، نرمی آن را در تکان می‌ستایند.

کالا داشبورد
پلاستیک داشبورد این خودرو با تریم مهم طوسی از آن دست نصیب‌هایی میباشد که مشخصه یک خودرو ده سال نودی آسیایی به حساب می آید. به کار گیری از قطعات ارزان ارزش پلاستیکی با ظواهر قابل‌قبول و حتی کیفی از این نصیب نمایی دلچسب ساخته میباشد. پلاستیکی که آشکارا نسبت به رقبای داخلی چگونگی بهتری دارااست و حتی‌در ورژن‌های استوک نیز در صورتیکه رخداد ویژه‌ای برای آن نیفتاده باشد، قابل قبول و به کارگیری خواهد بود

منو

09194259957