لوازم یدکی KMC
پست شده در لوازم یدکی KMC اخبار

لوازم یدکی KMC

لوازم یدکی KMC

کمپانی کرمان موتور که عرضه تولید ها شرکت جی ای سی را در کشور ایران برعهده دارااست، سال ۹۹ یک کراس‌اوور سایز میانگین با اسم KMC K7 را به فهرست تولیداتش اضافه کرد تا اشخاص ثروتمندتر را به توده مشتریان خویش ملحق نماید و از خلاء حضور خودروهای وارد شده کره‌ای یا این که ژاپنی بیشترین سود را پیروز شود. درین نوشته ی علمی به‌طور منحصر می توانید با مزایای کی ام سی K7 آشنا گردید تا در‌صورتی‌که قصد خرید گران‌قیمت‌ترین فرآورده کرمان موتور را دارید، از نقاط قوت اتومبیل آجل خویش داده ها بیشتری در ذهن داشته باشید.

لوازم یدکی KMC
لوازم یدکی KMC

کی ام سی کی ۷ پباده سازی مختلف و جدیدی را در بازار خودرو کشور ایران به اکران گذاشت. اما بازارهای جهانی قبل از آن به‌واسطه تولیدات شرکت هیوندای با اینگونه مدل پباده سازی تا حدودی آشنا گردیده بودند البته بازار جمهوری اسلامی ایران تا پیش از ورود kmc k7 اینگونه طریق رخ‌پردازی را به خویش ندیده بود.

لامپ‌های نواری دیلایت در ابتدا و لامپ‌های مهم در جوانب سپر جلو، خصوصیت مهم نمای روبرو کی ام سی k7 به شمار می روند که ظاهری مبتنی بر با اصول فوق بعدی‌نگرانه را به اکران می گذارند. این مدل پباده سازی گرچه در صدر به جهت تضادومغایرت با رخ‌های متداول خودروهای مدرن پاره ای آیتم عیب گیری قرار گرفت، البته به تدریج با استقبال عامه مشتریان مواجه شد و حال می‌اقتدار خاطرنشان کرد که kmc k7 یکی دیدنی‌ترین کراس اوورهای نسبتاً بلندمرتبه مونتاژ باطن به شمار می رود.

لوازم یدکی KMC
لوازم یدکی KMC

استایل بدنه این ماشین چینی هم تماما خوش‌هیبت ورزیده شم می گردد و با وجود آن‌که شاید نتوان انطباق متعددی دربین نمای عقب و طرح صورت این خودرو پیدا کرد، البته به‌طور کلی بایستی اعلام کرد که گیرایی بالایی در نمای بیرونی این خودرو مشاهده میگردد که سبب ساز گردیده مشتریان، به‌ویژه اشخاص ثروتمندتر با کی ام سی کی ۷ رابطه بیشتری برقرار نمایند. بر این پایه می‌قدرت اذعان کرد که ظواهر جالب، خوشگل و متعدد یک کدام از مزایای مهم KMC K7 به‌شمار رفته و مثلا دلایل استقبال از این شاسی‌بلند چینی به شمار می رود.

لوازم یدکی KMC K7

لوازم یدکی KMC
لوازم یدکی KMC

همین که پا به کابین شاسی‌بلند جک ایکس۷ یا این که به عبارتی کی ام سی کی هفت بگذارید، خویش را در محیطی نسبتا گران قیمت و مجلل شم می کنید. صندلی‌ها راحتی قابل‌قبولی دارا‌هستند و تن سرنشین را تا حد قابلیت در بر میگیرند. پباده سازی دستگیره درها و بازویی رودری‌ها نیز به نوبه خویش دیدنی و گران‌قیمت به لحاظ میرسد. ادغام‌بندی مطلوب رنگ‌های تیره با تزیینات کرومی هم موجب ارتقای سطح چگونگی بصری کابین گردیده است.

لوازم یدکی KMC
لوازم یدکی KMC

لوازم یدکی KMC T8

همینطور به جهت وجود مسافت محوری ۲۷۵۰ میلی‌متر که در نوع خویش یکی‌از اصلی ترین مسافت‌های در میان مبنا چرخ‌های جلو – عقب در خودروهای جان دار در جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود، شاهد فضایی جادار جهت نشیمن سرنشینان هستیم. براین اساس کابین جادار، خوشگل و امروزی از سایر مزایای kmc k7 به حساب می آید که قادر است مشتریان را به سمت خرید این ماشین چینی لاکچری بکشاند.

لوازم یدکی KMC
لوازم یدکی KMC

شاید در صدر گمان نمائید که یک پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژ برای خودرویی به وزن ۱۷۳۵ کیلوگرم چندان تلاش ندارد؛ ولی این کلام خیلی هم اشتباه وجود ندارد البته با این وجود، از آن جا که مسلما مالکان خودروهای شاسی‌بلند شهری نظیر کی ام سی کی ۷ خیال و خاطر ندارند با ماشین خویش مانورهای دارای هیجان و درگ های ناگهانی برگزار نمایند.

بدین ترتیب می بایست اعلام‌کرد که موتور ۱۷۱ اسب بخاری این خودرو به هم پا گیربکس دو کلاچه، سعی مطلوبی جهت مصارف متعارف ارائه خواهد بخشید. در سود شما با کی ام سی کی میباشد کمبود قدرت خاصی را در شهر یا این که جاده شم نمیکنید و در موقعیت معمولی از اقتدار فنی این ماشین شاسی‌بلند چینی رضایت نسبی خواهید داشت.

لوازم یدکی KMC
لوازم یدکی KMC

ناگفته نماند که‌این پیشرانه با جک اس ۵ نیوفیس مشترک میباشد و در سود به جهت عرضه کلان‌تر جک اس ۵ در بازار، قطعات فنی پیشرانه و گیربکس این دو فرآورده کرمان موتور با فراوانی بیشتری در بازار جانور خواهد بود. به این ترتیب صاحب کی ام سی کی ۷ قادر است قطعات فنی لازم اتومبیل خویش را با بها مطلوب و با سهولت بیشتر در بازار یا این که از روش نمایندگی‌ها تهیه و تنظیم نماید.

لوازم یدکی KMC
لوازم یدکی KMC

کمپانی کرمان موتور به مراد نگهبانی مراد‌های مشتریان ثروتمند و گران قیمت‌پسند، آپشن‌های متنوع و مناسبی روی این شاسی بلند گران‌قیمت چینی قرار داده تا کمکی لایق به ارتقا واحد سنجش رفاه و امنیت یوزرها کی ام سی K7 کرده‌با‌شد. امکاناتی که روی جک K7 حضور دارا‌هستند، دربرگیرنده این مفاد میگردد:

سیستم صوتی اینفینیتی با 10 بلندگو، کروز در دست گرفتن، پرده کشویی صندوق عقب، گرمکن و سردکن صندلی‌های جلو، سانروف و سقف پانوراما، ورود و آغاز فارغ از کلید، سنسور فروغ و روشنایی، سیستم تک لمس گشوده و مسدود شدن کلیه شیشه‌ها، شیشه‌آسانسور با امکان تشخیص بازدارنده، آینه‌های جانبی تاشونده برقی به هم پا با گرمکن، کاغذ آمپر مجموع دیجیتال 12.3 اینچی، تهویه مطبوع خودکار دوگانه به اضافه روزنه‌های تهویه مطبوع برای سرنشینان عقب، لیور دنده با عملگر

لوازم یدکی KMC
لوازم یدکی KMC

الکترونیکی، درب صندوق عقب برقی با امکان تهیه و تنظیم طول، لامپ‌های LED، دیلایت، تودروزی چرمی، تهیه برقی صندلی راننده در شش موقعیت، تهیه و تنظیم برقی صندلی سرنشین جلو در چهار شرایط، تهیه و تنظیم زاویه پشتی صندلی‌های ستون دوم، مموری و ماساژور صندلی راننده، سیستم مالتی مدیا با نمایشگر 12،3 اینچی، بلوتوث، یو اس بی، رهیاب ماهواره‌ای، سوکت برق ۱۲ ولت، گشوده شدن درب صندوق عقب با حسگر پا و…

در نقطه پایان نوشته‌ی‌علمی « با مزایای kmc k7 آشنا گردید » تحت عنوان توده‌بندی می بایست بگوییم که‌این متاع کرمان موتور گرچه از نقاط قوتی مثل پباده سازی قشنگ، تجهیزات متنوع و… بهره میبرد، البته بها kmc k7 در بازار به سمت مثال‌های شبیه کارکرده کره‌ای و ژاپنی پیش می‌رود که همین دستور میتواند فعالیت را برای افق هفتم کرمان موتور طاقت فرسا‌یی نماید.

همینطور دیگر رقبا در‌این سختی بها بی کار ننشسته‌اند و احتمالا در آجل مجاورت تولیدات همرده و متنوع چینی به بازار مرزوبوم ارائه شود. در آن فرصت شغل برای این خودرو مشقت بار‌ی از پیشین گردیده و احتمالا مشتریان درین سختی ارزش با احتیاط بیشتری به سمت کی ام سی کی هفت گام خواهند برداشت.

لوازم یدکی KMC
لوازم یدکی KMC
منو

09194259957